Pokazano 1-5 z 5 pozycji

CRISTAL

Klasycznie i wytwornie, czyli w świecie żyrandoli i kinkietów

Żyrandole dawniej były bardzo popularnym źródłem światła. Potem  jednakże wprowadzono małe mieszkania w blokach, minimalistyczne wnętrza, chłodne, modernistyczne style i te piękne dzieła sztuki przede wszystkim jubilerskiej i metalurgicznej odeszły w zapomnienie. Jednak nie na długo... Obecnie coraz częściej wybieramy żyrandole. Powodów jest kilka - przede wszystkim coraz częściej inwestujemy w większe mieszkania, a ponadto wracamy do klasycznych, wytwornych stylów aranżacji wnętrz.

Żyrandol Villa Cristal - wytworność i szyk

Jak prezentuje się żyrandol Villa Cristal? Obecnie jest to jeden z najpopularniejszych modeli. Jego cechą charakterystyczną jest przede wszystkim duża ilość drobnych kryształów, zastosowanie unikalnego, biało- srebrnego  metalu oraz staroświeckie lamki o wyglądzie świeczek. Taki żyrandole Villa Cristal świetnie sprawdzą się we wszystkich ekskluzywnych wnętrzach.

Lampy Cristal - urocze dodatki

Kupując żyrandol Villa Cristal warto zastanowić się nad dodatkowymi źródłami świata. Idealnie tu wpasują się naścienne lampy Cristal, czyli kinkiety. Wykonane są one w tym samym stylu co żyrandole - duża ilość kryształków, wyjątkowy metal i unikatowa lampka w kształcie świeczki. W jakich stylach, zastosowanie takich lamp Cristal będzie jak najbardziej adekwatne? Otóż przede wszystkim będzie to styl klasyczny, francuski klasyczny, ekskluzywny wiktoriański oraz angielski. Tu żyrandole i lampy nie tylko pełniły rolę źródła światła, lecz także będą one pełniły funkcje dekoracyjną, niczym użytkowe dzieła sztuki.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.