Pokazano 1-24 z 47 pozycji

Klosze

Żarówki i klosze do lamp

W tej kategorii do Państwa dyspozycji pozostają różnego rodzaju akcesoria, dzięki którym możliwe będzie stworzenie funkcjonalnego oświetlenia w każdym mieszkaniu czy też domu. Bez trudu można tutaj znaleźć wysokiej klasy żarówki ledowe - jedne z najpopularniejszych obecnie żarówek, które cechują się energooszczędnością oraz długą żywotnością.

Żarówki w technologii led

To właśnie ten rodzaj żarówek powinni Państwo wybrać, jeśli zależy Państwu na wydajnym oświetleniu, które zarazem nie generuje wysokich rachunków za energię elektryczną. Posiadamy zarówno żarówki led e27 dedykowane do lamp z dużym gwintem, jak i mniejsze żarówki led e14. Polecamy zarówno żarówki emitujące światło białe ciepłe, jak i chłodniejsze barwy, zachęcamy również do wybrania odpowiedniego kształtu żarówki tak, aby mogła ona idealnie pasować do żyrandola czy też klosza, w którym ma się znaleźć. Dzięki bogatemu asortymentowi produktów można tutaj odnaleźć dokładnie taki produkt, na jakim najbardziej nam zależy.

Nie tylko żarówki, ale i klosze do lamp

W kategorii akcesoriów oświetleniowych polecamy także różnego rodzaju klosze do lamp, które idealnie będą pasować do wielu modeli żyrandoli jak i plafonierów ściennych oraz wiszących. To właśnie dzięki takim produktom można w swoim własnym domu stworzyć niezwykły i przytulny klimat poprzez przemyślany wybór oświetlenia, a także jego umiejscowienia. Wierzymy, że zaprezentowane produkty będą mogły sprawdzić się w życiu codziennym zachwycając swoim wyglądem, ale i niebagatelną stylistyką.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.