Pokazano 1-8 z 8 pozycji

MARAMI

Lampy Marami - swoboda i nowoczesność

Lampy Marami są idealnym wyborem dla tych, którzy uwielbiają styl nowoczesny, ale nie do końca mogą nazwać się zwolennikami minimalizmu. Dodatki te bowiem są zdecydowanie nowofalowe - chromowane i lśniące, zbudowane z czystych brył, jednocześnie natomiast charakteryzują je fantazyjne fale i zawijasy. Różnią się one od siebie i produkowane zostają w różnorodnych typach i kształtach oraz odmiennych wariantach kolorystycznych. Dzięki temu dopasujemy je do różnych wnętrz.

Marami - nowoczesne lampy kuchenne

 Lampy Marami genialnie sprawdzą się w kuchni - kinkiet oświetli nam ją rozproszoną jasnością, model wiszący usytuujemy nad stołem, aby nie musieć mrużyć oczu podczas siekania, mieszania i krojenia. Czym charakteryzują się te wspaniałe, nowoczesne lampy kuchenne?
Zbudowane zostały one z dwóch materiałów - ze szkła, mlecznobiałego, przyjemnie rozpraszającego światło żarówki oraz ze stali, wytrzymałej i praktycznej, pokrywanej warstwą w wielu kolorach - od lśniącego, srebrnego chromu aż po ciepłe brązy, ogniste czerwienie, elegancki fiolet i klasyczną czerń. Dzięki temu każdy z nas wybierze coś dla siebie, niezależnie od tego jaka gama barwna użyta została w pomieszczeniu.

Różnorodna kolorystka lamp do kuchni

 W zależności od tego jak mocnego oświetlenia potrzebujemy w naszym wnętrzu, wybierzemy wersję lampy do kuchni, która najbardziej nam odpowiada. W ofercie dostępne są takie o tylko jednym kloszu, o dwóch, trzech, czterech, a nawet pięciu czy ośmiu.

Nowoczesne kinkiety i lampy wiszące

 Marami to jednak nie tylko lampy do kuchni - dopasują się do wielu pomieszczeń - wiszący, rozłożysty model perfekcyjny będzie do jadalni i salonu, wersja liniowa, nieco prostsza -  do sypialni albo korytarza. Nowoczesne kinkiety genialnie dopełnią także przedpokoju lub toalety gdzie nie potrzebujemy aż tak silnego oświetlenia. Dzięki tak dużej różnorodności dobierzemy lampy w tym samym stylu do wielu pomieszczeń, co pozwoli nam zachować spójność - co ważne jest nie tylko w mieszkaniach, ale szczególnie w hotelach i pensjonatach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.