Pokazano 1-1 z 1 pozycji

TOKANTI

Lampy TOKANTI

Jesteś gotowy na niecodzienne doznania estetyczne? Oto lampy TOKANTI – oświetlenie, które czaruje swoją elegancją i dekoracyjnością. Imponujące rozmiary, dopracowana forma, setki odbijających światło kryształków i szlachetny kolor złota. Czy można wyobrazić sobie piękniejszą dekorację do stylowego salonu, jadalni czy ekskluzywnej restauracji?

Lampy TOKANTI – luksus, na jaki zasługujesz

Kolekcję lamp TOKANTI tworzą trzy żyrandole o sześciu, dziesięciu lub dwudziestu źródłach światła oraz dwa rodzaje kinkietów. Główna konstrukcja imponujących lamp zbudowana jest z malowanej na złoty kolor stali. Lampa pozbawiona jest kloszy, dzięki czemu każdy projekt – mimo swojej dekoracyjności – prezentuje się niezwykle lekko i delikatnie.

Sklep internetowy Kemar – oświetlenie najwyższej klasy w najniżej cenie

Lampy TOKANTI są dopieszczone w najmniejszych szczegółach. Użyte do produkcji materiały nie są przypadkowe. W większości lamp dostępnych na rynku elementy kryształowe wykonane są z kryształu akrylowego. My zrezygnowaliśmy z akrylu na rzecz tworzywa najwyższej jakości – szlifowanego szkła ołowianego, które pięknie załamuje i odbija światło.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.