Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Lampy ogrodowe

Lampy ogrodowe ledowe

Pięknie oświetlony ogród letnim wieczorem to ozdoba każdego domu. Odpowiednio ustawione lampy mogą zmienić charakter ogrodu i sprawić, że każdy mieszkaniec domu będzie chętnie do niego wracał.

Lampy solarne ogrodowe posiadają specjalny system, który pozwala na pozyskiwanie energii do świecenia ze światła słonecznego. Przeważnie na szczycie lampy zamontowany jest panel słoneczny, który w dzień ładuje akumulator, żeby potem przez całą noc cieszyć się z delikatnego światła lampy. Ogromnym plusem tej lampy jest to, że nie musisz się martwić o podłączenie lampy do źródła energii, po prostu stawiasz ją gdzie tylko zechcesz. Demontaż lampy jest również łatwy.

Lampy ledowe do ogrodu

Lampy ledowe ogrodowe są coraz częstszym widokiem w polskich ogrodach. Ich zróżnicowany design oraz różne wymiary pozwalają na idealne dopasowanie do indywidualnego charakteru ogrodu. Ich delikatne światło nie razi, a daje przyjemną delikatną poświatę, która dobrze się sprawdza przy oświetlaniu chodników, schodów czy altan.

Nowoczesne oświetlenie ogrodowe

Lampy ogrodowe posiadają specjalne uszczelnienia, które zabezpieczają je przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi takimi jak deszcz, czy silny wiatr.

W naszej ofercie można znaleźć:
- lampy ogrodowe stojące,
- kinkiety ogrodowe,
- kinkiety zewnętrzne,
- lampy solarne.

Wszystkie nasze lampy są wykonane z najlepszej jakości materiałów oraz z wielką dbałością o najdrobniejsze szczegóły.
Spraw, by twój ogród zapłonął delikatnym blaskiem i stał się wyjątkowym miejscem nie tylko za dnia, ale również wieczorem.

W asortymencie posiadamy również różnego rodzaju lampy pokojowe.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.