Pokazano 1-1 z 1 pozycji

KARKARA

Kwitnące lampy do wnętrza

Jeżeli szukamy do wnętrza dodatku, który będzie pięknym i eleganckim elementem, lecz doda jednocześnie przestrzeni delikatnego, organicznego sznytu, wybierzmy mosiężne żyrandole Karkara. Te imitujące kwiaty złote lampy wspaniale dopełnią miejsc o różnorodnych funkcjach i urządzonych w odmiennych stylach. Genialnie sprawdzą się zarówno w mieszkaniu - w salonie, kuchni, sypialni, ale także w przedpokoju czy na korytarzu. Będą także świetnym wyposażeniem lokali gastronomicznych i usługowych - restauracji, sal balowych, kawiarni, hotelowych pokoi.

Lampy kwiaty do wielu pomieszczeń

Ogromną zaletą złotych lamp Karkara jest to, że wykonane zostały one w bardzo różnych wersjach oraz w dwóch wariantach kolorystycznych. Dzięki temu dobierzemy je do bardzo różnych wnętrz i w razie potrzeby uzyskamy spójność w aranżacji pomieszczeń - ten sam kinkiet usytuowany w niewielkim przedpokoju rozkwitnie w przepiękny bukiet lamp kwiatów w potrzebującym znacznie więcej światła pokoju dziennym.

Kwitnące, mosiężne żyrandole

Imitujące kielich kwiatu klosze wykonane zostały z malowniczo barwionego szkła witrażowego lub jednolitego mlecznobiałego. Dzięki temu wybierać możemy między złotą lampą z płatkami lub taką w formie prostego, falowanego kielicha. W pierwszej wersji ulokowane są one na mosiężnych łodygach, w drugiej zawijane liny dodatkowo maluje się proszkowo na kolor złoty lub kremowy, któremu towarzyszą interesujące przetarcia.

Światło mocne lub delikatne

Lampy kwiaty dostaniemy w formie jaka tylko nam się zamarzy - w zależności od aranżacji pomieszczenia czy potrzebnej ilości światła. W ofercie dostępne są złote lampy stojące, wiszące lub kinkiety. Już przy wiszących posiadamy bardzo duże pole manewru - wybierzemy lampę posiadającą trzy klosze, ale także pięć, osiem i dwanaście - takie oświetlić mogą już całkiem spore pomieszczenie. Również kinkiety różnią się od siebie ilością źródeł światła - w liczbie jednego lub dwóch. Aby dopełnić spójnej wizji wnętrza, zdecydować możemy się na złotą lampkę na biurko.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.