Pokazano 1-24 z 39 pozycji

Plafoniery

Stylowo i z klasą, czyli wielki powrót plafonier

Plafoniera to inaczej oprawa lampy sufitowej, tudzież sam lampa sufitowa, która charakteryzuje się dość płaską formą i wieloma zdobieniami. Dawniej plafoniery sufitowe były bardzo często stosowane w przeróżnych pałacykach szczególnie do oświetlania korytarzy. Później zaś cieszyły się ogromną popularnością po wojnie. Dzisiaj stopniowo wracają do łask.

Plafoniery sufitowe - zalety

Dlaczego plafoniera staje się tak popularna? Otóż przede wszystkim stanowi ona znakomitą alternatywę dla żyrandola. Współczesne plafoniery led charakteryzują się bowiem tym, że dają mocne, jasne światło, a przy okazji zajmują niewiele miejsca na suficie, plafony sufitowe idealnym rozwiązaniem do salonu.

Plafoniery w Kemar - oferta

W Kemar staramy się zebrać tylko najlepszej jakości nowoczesne plafoniery led. Plafoniery, które posiadamy w ofercie można umownie podzielić na dwie grupy. Pierwsza grupa dotyczy ofert plafonierów sufitowych bardzo ozdobnych.  Na tych plafonierach umiejętnie połączony jest brąz ze złotem, zastosowano także piękne ornamenty i wzory. Te plafoniery sufitowe doskonale nadają się do wnętrz utrzymanych w stylu klasycznym, francuskim czy też secesyjnym. Druga grupa plafonier sufitowych obecnych w naszej ofercie posiada raczej proste kształty, inspirowane współczesnym minimalizmem oraz surowością formy. Te lampy doskonale będą pasować do wnętrz w modernistycznym stylu, w które jednak chcemy wprowadzić nutkę elegancji. Podsumowując - plafoniery to prosty sposób na to, aby do wnętrz, szczególnie małych, wprowadzić nieco elegancji i klasy.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.