Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Styl industrialny

Lampy industrialne

Styl industrialny stał się coraz powszechniejszy, gdy mieszkania z klasycznym rozkładem pomieszczeń zaczęliśmy zamieniać na przestronne lofty. Są one dużo ciekawsze do zaaranżowania, dają ogromne pole do popisu. W loftach istotną kwestię stanowi oświetlenie - należy dobrać je tak, aby porządnie doświetlić każdą część mieszkania, a przy okazji - aby oświetlenie stanowiło część starannie przemyślanej aranżacji.

Oświetlenie industrialne

Jak się prezentują takie lampy industrialne? One także inspirowane są wnętrzami fabryk. Zazwyczaj wykonane są one z metalu, często czarnego, zaś ich żarówki są dobrze widoczne i stanowią nieraz element dekoracyjny. Lampy industrialne w surowych, metalowych oprawach mają za zadanie naśladować surowy styl hal produkcyjnych. Zamknięcie nowoczesnych, ledowych żarówek w drucianej oprawie, czy w metalowym emaliowanym kloszu, to najlepszy sposób na odpowiednie doświetlenie wnętrza, a przy tym na nadanie mu niepowtarzalnego klimatu. Industrialne wnętrza tylko pozornie są surowe i mało przyjazne dla domowników. W praktyce są bardzo wygodne, między innymi dlatego, że projektowane i urządzane są z myślą o tym, by były jak najbardziej praktyczne. Doświetlenie loftu wiąże się z koniecznością zamontowania wielu lamp w różnych częściach mieszkania. Dobrym rozwiązaniem może być żyrandol industrialny stanowiący główne źródło światła oraz mniejsze lampy na przykład nad stołem w części jadalnej, czy w kąciku do odpoczynku. Oświetlenie industrialne jest bardzo dobrym wyborem nie tylko w przypadku loftów - jako, że jest proste i nie nachalne, można je z łatwością dopasować do innych elementów aranżacji wnętrza. Lampy industrialne świetnie sprawdzą się również w klasycznych wnętrzach, również tych urządzanych na modłę inną niż industrialna.

W huku maszyn i pędzie miasta, czyli lampy w stylu industrialnym

Mieszkanie w stylu industrialnym zdobywa coraz większą popularność. Inspirowane fabrykami, maszynami klimatyczne wnętrza doskonale wpasowują się w wielkomiejski styl i świetnie wyglądają w mieszkaniach w kamienicach, loftach czy nawet w blokach. Czym charakteryzuje się mieszkanie w stylu industrialnym? Kolory są ciemne, przydymione. Dominują tu przeróżne beże, brązy, odcienie ceglaste, szarości, butelkowa zieleń albo czerń. Meble stylizowane są na dawne meble fabryczne, posiadają wiele dodatków z metalu i szkła. A lampy industrialne?...

Lampy wiszące industrialne w Kemar

W naszej firmie dbamy przede wszystkim o jakość. Dlatego też wszystkie produkty, które sprzedajemy charakteryzują się wytrzymałością oraz niebanalnym wyglądem. To dotyczy także lamp industrialnych.
Lampy industrialne w Kemar można podzielić na dwie grupy. W pierwszej grupie czołowym produktem jest lampa wisząca industrialna inspirowana lampami wiszącymi dawniej nad roboczymi stołami. Drugi zaś typ lampy nawiązuje w nieco bardziej symbolistyczny sposób do fabrycznych realiów. Klosze lamp wykonane są tutaj z czarnych prętów, ułożonych w geometryczne bryły, pośrodku których znajduje się dekoracyjna żarówka. Na koniec należy dodać, że takie lampy na pewno będą doskonałym uzupełnieniem naszego pięknego i tajemniczego mieszkania w stylu industrialnym.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.