BERONI

Lampy BERONI

Styl industrialny szturmem opanował nasze mieszkania już kilka sezonów temu. Trendsetterzy pokochali surowe wnętrza nawiązujące do stylistyki opuszczonych fabryk i hal magazynowych. Wszystkim tym, którzy chcą zaadaptować wysmakowane wnętrze w industrialnym klimacie, z wielką przyjemnością przedstawiamy lampy BERONI – modne i praktyczne urządzenia z regulowanymi kloszami ze stali.

Lampy BERONI - klimat rodem z nowojorskiego loftu w Twoim mieszkaniu

Esencją bijącego rekordy popularności stylu industrialnego są subtelne, ale niezwykle wyraziste dodatki. Lampy z linii BERONI harmonijnie wtopią się w nowoczesną przestrzeń, dodając jej charakteru i subtelnie ją rozjaśniając. W rozbudowanej kolekcji znajdują się zarówno lampy sufitowe o zróżnicowanej liczbie metalowych, niewielkich kloszy, jak i kinkiety o zgrabnej formie. Lampy dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej oraz białej.

Nowoczesne rozwiązania i atrakcyjna cena

Dobrze wiemy, że wyposażenie do domu powinno zachwycać nie tylko wysmakowanym designem. Sklep internetowy Kemar oferuje produkty, które doskonale łączą w sobie jakość, estetykę i niską cenę. 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.