RIFFTA

Lampy RIFFA

Minimalizm zadomowił się w naszych mieszkaniach już kilka lat temu i nic nie wskazuje na to, aby trend na urządzanie wnętrz w myśl zasady „mniej znaczy więcej” chylił się ku końcowi. Wręcz przeciwnie – każdy kolejny sezon odsłania nowe oblicze popularnego stylu. Doskonale wiemy, co w designerskiej trawie piszczy, dlatego prezentujemy lampy RIFFA – lampy skrojone na miarę nowoczesnych mieszkań.

Nowoczesne lampy RIFFA – niech żyje prostota!

Inspiracją do stworzenia lamp RIFFA była geometria. Efektem pracy najlepszych designerów są lampy składające się z brył i prostych linii. Kinkiety, lampy sufitowe i lampki nocne pozbawione zostały zbędnych ozdobników, które mogłyby zakłócać harmonię prostych kształtów. Jedynym elementem dekoracyjnym są czerwone, fioletowe lub brązowe akcenty, które w niebanalny sposób dodają lampom charakteru i wyrazistości.

Sklep internetowy Kemar – światowy design, przystępne ceny

Lampy RIFFA dostępne w ofercie sklepu internetowego Kemar przypadną do gustu wszystkim tym, którzy cenią nowoczesne rozwiązania. Przystępna cena sprawia, że stworzenie modnej aranżacji jest bliżej niż kiedykolwiek wcześniej!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.